Półbuty damskie brązowe D&A JC52-811 lordsy skórzane wsuwane na obcasie
Szukasz eleganckich butów, które połączą wygodę i ponadczasowy styl?
Postaw na brązowe półbuty damskie, które świetnie sprawdzą się zarówno w codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacjach. Ich przecierane wykończenie dodaje charakteru, a klasyczny fason gwarantuje uniwersalność na każdą okazję.
Cholewka, wnętrze oraz wkładka wykonane ze skóry naturalnej zapewniają trwałość, komfort i idealne dopasowanie do stopy. Wsuwany fason sprawia, że buty są niezwykle praktyczne, a stabilny obcas dodaje sylwetce elegancji, nie rezygnując z wygody noszenia.
To skórzane półbuty damskie, które możesz nosić do spodni materiałowych, jeansów czy sukienek – doskonały wybór zarówno do pracy, jak i na spotkania towarzyskie.
Najważniejsze cechy półbutów D&A
- brązowy kolor w przecieranym wykończeniu
- elegancki fason typu lordsy
- cholewka, wnętrze i wkładka ze skóry naturalnej
- wsuwane – praktyczne i wygodne w zakładaniu
- stabilny obcas zapewniający komfort noszenia
- uniwersalne – idealne na co dzień i na specjalne okazje
Wybierz półbuty damskie D&A skórzane i dodaj swojej garderobie obuwie, które łączy elegancję, wygodę i ponadczasowy styl.
- Rozmiarówka typowa - pasuje zazwyczaj noszony rozmiar.
Rozmiar | Długość wkładki |
---|---|
36 | 23,5 cm |
37 | 24 cm |
38 | 24,5 cm |
39 | 25 cm |
40 | 25,7 cm |
41 | 26,4 cm |